26. - 27. 10.

36. Dani beba, djece i trudnica

NAJVEĆI SAJAM ZA BEBE I DJECU U REGIJI

Program

2. kat, trg Marjan

Subota, 26. listopad 2019.
09:30
Dječji zbor Srdelice & Solisti dječjeg festivala mali split, Biseri (Marko Marić Banje, Filip Jurić, Rino Goleš), Papaline (Klara Valjan, Emanuel Jurić,) Dino Ružić
Plesni klub Spin
10:00
Cheerleading klub Sedmi vjetar
Dječji zbor Srdelice & Solisti dječjeg festivala mali split, Lorena Krstulović, Dora Dumičić Halbarth
Nagradna igra by mali split
10:30
Splitske mažoretkinje
Solisti dječjeg festivala mali split, Kiara Bezić, Marija Bosančić
Natjecanje za djecu Potraga za blagom by Violeta
11:00
Plesni studio Talent studio M
Solisti dječjeg festivala mali split Lana Rubelj
11:30
Solisti dječjeg festivala Mali Trogir, Lucija Čović, Ana Ivančev, Nikola Pavičin, Karla Golubićić, Karla Čorić, Toma Penić
Dječji zbor Trogir
Nagradna igra by Tosama
16:30
Dječji zbor Srdelice & Solisti dječjeg festivala mali split, Lorena Krstulović, Dino Ružić
Plesni klub Vruća čokolada
Nagradna igra by Tosama
17:00
Solisti dječjeg festivala mali split Duet Murtilice (Lucija Jakus, Gabrijela Tomasović), Toma Marović
Dječji zbor srdelice
Natjecanje za tate u prematanju beba by Violeta
17:30
Dječje kaštelansko kazalište Škatula
Nagradna igra by Srdelice
18:00
Segetske mažoretkinje Nikola Pavičin, Lucija Čović, Karla Golubičić, Ema Đudarić
Dance crew united
18:30
Cheerleading klub Noa
Nagradna igra by Lolaten
19:00
Cheerleading klub Noa
Nedjelja, 27. listopad 2019.
10:00
Dječji zbor Srdelice & Solisti dječjeg festivala mali split, Biseri (Marko Marić Banje, Filip Jurić, Rino Goleš), Lorena Krstulović Toma Marović
Plesni studio Gita – Solin
Nagradna igra by mali split
10:30
Solisti teen fest Ana Siriščević
Papaline (Klara Valjan, Emanuel Jurić)
Natjecanje za djecu Potraga za blagom by Violeta
11:00
Plesni studio Sirena
Solisti Teen fest, Bruno Jurić, Manuela Staničić
Murtilice (Lucija Jakus, Gabrijela Tomasović)
Nagradna igra by Tosama
16:30
Plesni studio Clique
Solisti dječjeg festivala mali split Iva, Ema i Tia Čagalj
17:00
Plesni studio Dance box
Natjecanje za tate u prematanju beba by Violeta
17:30
Plesni studio Step
Plesni klub Caf spliters
18:00
Solisti dječjeg festivala mali split, Kiara Bezić
Solisti Teen fest Domenika Sisgoreo
Plesni klub Korak po korak
Nagradna igra by Lolaten
18:30
Dječji zbor Srdelice & Solisti dječjeg festivala mali split, Lana Rubelj, Domina Plosnić, Dora Dumičić Halbarth
Nagradna igra by mali split
Promjene pridržane